Startlistor


Färgelanda Ridklubb 2006-08-27

Hoppning Klass 1 Avd. A Kat. B LD Bedömning Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Hoppning Klass 1 Avd. B Kat. B LD Bedömning Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Hoppning Klass 1 Avd. A Kat. C LD Bedömning Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Hoppning Klass 1 Avd. B Kat. C LD Bedömning Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Hoppning Klass 1 Avd. A Kat. D LD Bedömning Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Hoppning Klass 1 Avd. B Kat. D LD Bedömning Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Hoppning Klass 2 Avd. A Kat. B LC Bedömning Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Hoppning Klass 2 Avd. B Kat. B LC Bedömning Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Hoppning Klass 2 Avd. A Kat. C LC Bedömning Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Hoppning Klass 2 Avd. B Kat. C LC Bedömning Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Hoppning Klass 2 Avd. A Kat. D LC Bedömning Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Hoppning Klass 2 Avd. B Kat. D LC Bedömning Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Hoppning Klass 3 Avd. A Kat. B LB Bedömning Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Hoppning Klass 3 Avd. B Kat. B LB Bedömning Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Hoppning Klass 3 Avd. A Kat. C LB Bedömning Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Hoppning Klass 3 Avd. B Kat. C LB Bedömning Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Hoppning Klass 3 Avd. A Kat. D LB Bedömning Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Hoppning Klass 3 Avd. B Kat. D LB Bedömning Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)

Startlista Klass 1 Avd.A Kat.B Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Överdomare:Hasse. Forsman Domare:Bengt-Åke. Andersson Banbyggare:Claes. Hansén

Nr Ryttare (HästNr) Häst Klubb
1 Evelina Johansson (50) Russe NÄRK
2 Hanna Hagsgård (64) Twyford Cress NHSK
3 Rebecka Johansen (58) Tomtebos Kajal FRK
4 Julia Summers (5) Brumbina FRK
5 Nathalie Bergqvist (25) Kompis MeRK
6 Frida Augustsson (39) Nintendo FRK
7 Moa Lindgren (61) Touch Frost URF
8 Frida Hansson (42) Pia IV FRK
9 Moa Martinsson (66) Vliedbergs anglesey hlr
10 Julia Wärn-Holgersson (46) Rocky III ERK
11 Linda Hansson (43) Pippi Vitstrump FRK
12 Annie Mattsson (62) Trestenas Swingztone sfk
13 Linnéa Johansson (30) Lilla My
14 Sanna Ekelundh Johansson (47) Ronja Robbersdaughter TSRK
15 Rebecka Johansen (44) Ponnyranchens Isabella FRK

Startlista Klass 1 Avd.B Kat.B Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Överdomare:Hasse Forsman. Domare:Bengt-Åke Andersson. Banbyggare:Claes Hansén.

Nr Ryttare (HästNr) Häst Klubb

Startlista Klass 1 Avd.A Kat.C Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Överdomare:Hasse. Forsman Domare:Bengt-Åke. Andersson Banbyggare:Claes. Hansén

Nr Ryttare (HästNr) Häst Klubb
1 Victoria Erikson () Snuggels TFRK
2 Lotten Svensson (14) Dusty MeRK
3 Emelie Martinsson (36) Miss Chester URF
4 Anna Bengtsson (17) Fredriksbergs Nat URF
5 Isabell Gustavsson (20) Grey Bazil NÄRK
6 Nathalie Hessler (24) Julina ERK
7 Josefin Aidermo (53) Sandie SFK
8 Malin Berggren (32) Lochness NHSK
9 Elin Jireskog (26) Krabat III ÅRK
10 Jessica Settung Johansson (35) Madicken (Hilda III) TFRK
11 Nathalie Jordebrandt (63) Twiggy pearl urf
12 Emma Hansson (60) Tosca FRK
13 Jacob Ternström (10) Clever Justine URF
14 Claudia Gebremariam (33) Lucky Bond strk
15 Frida Karlsson (8) Cleo SFK

Startlista Klass 1 Avd.B Kat.C Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Överdomare:Hasse Forsman. Domare:Bengt-Åke Andersson. Banbyggare:Claes Hansén.

Nr Ryttare (HästNr) Häst Klubb
-1 Angelica Takanen (29) Liljevangens Shadow TSRK
1 Linda Bergqvist (15) Echnaton MeRK
2 Caroline Nilsson (18) FunLight Freja ÅRK
3 Bonnie Martinsson (49) Ruff ll HLRF

Startlista Klass 1 Avd.A Kat.D Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Överdomare:Hasse. Forsman Domare:Bengt-Åke. Andersson Banbyggare:Claes. Hansén

Nr Ryttare (HästNr) Häst Klubb
1 Ida Gunnarsson (67) Zirocko MRK
2 Ida Fröjd (28) Levis tsr
3 Maj SörensenRingi (34) Lydia URF
4 Mikaela Nordh (3) Arrogant edsrs
5 Erika Engdahl (19) Gina TFRK
6 Linda Oscarsson (59) Tonix MeRK
7 Fredrik Jansson (48) Rosita B FRK
8 Joanna Gustafsson (57) Tomac´s Nora MeRK
9 Amanda Molander (6) Cheyenne edsrs
10 Linn Edén (40) Pagode MeRK
11 Johanna Albertsson (65) Whiskey FRK
12 Emma Bruhn (51) Said URF
13 Lovisa Hallén (1) Alpha LooRF
14 Linn Kihlstrand (31) Linus TaRK
15 Frida Karlander (23) Irishman Sfk
16 Elise Wennerdahl (13) Cremonese Cayenne NHSK
17 Amanda Nordh (45) Prins Achra

Startlista Klass 1 Avd.B Kat.D Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Överdomare:Hasse Forsman. Domare:Bengt-Åke Andersson. Banbyggare:Claes Hansén.

Nr Ryttare (HästNr) Häst Klubb
1 Sara Nordin (38) Munsboro Sparkles TFRK
2 Karin Hallen (22) Hold On Belly Bob LooRF

Startlista Klass 2 Avd.A Kat.B Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Överdomare:Hasse. Forsman Domare:Bengt-Åke. Andersson Banbyggare:Claes. Hansén

Nr Ryttare (HästNr) Häst Klubb
1 Evelina Johansson (50) Russe NÄRK
2 Inez Bülling (21) Gribsvads Max TjRK
3 Moa Lindgren (61) Touch Frost URF
4 Josefin Aidermo (2) Ariella SFK
5 Linnéa Johansson (30) Lilla My
6 Nathalie Bergqvist (25) Kompis MeRK
7 Frida Augustsson (39) Nintendo FRK
8 Moa Martinsson (66) Vliedbergs anglesey hlr
9 Linda Hansson (43) Pippi Vitstrump FRK
10 Julia Wärn-Holgersson (46) Rocky III ERK
11 Hanna Hagsgård (64) Twyford Cress NHSK
12 Rebecka Johansen (44) Ponnyranchens Isabella FRK
13 Annie Mattsson (62) Trestenas Swingztone sfk
14 Bianca Andersson (27) Lavita
15 Frida Hansson (42) Pia IV FRK
16 Moa Lindgren (37) Monard Lima URF
17 Sanna Ekelundh Johansson (47) Ronja Robbersdaughter TSRK

Startlista Klass 2 Avd.B Kat.B Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Överdomare:Hasse Forsman. Domare:Bengt-Åke Andersson. Banbyggare:Claes Hansén.

Nr Ryttare (HästNr) Häst Klubb

Startlista Klass 2 Avd.A Kat.C Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Överdomare:Hasse. Forsman Domare:Bengt-Åke. Andersson Banbyggare:Claes. Hansén

Nr Ryttare (HästNr) Häst Klubb
1 Victoria Erikson () Snuggels TFRK
2 Lotten Svensson (14) Dusty MeRK
3 Nathalie Jordebrandt (63) Twiggy pearl urf
4 Maj SörensenRingi (55) Skånhällas Jesper URF
5 Emelie Martinsson (36) Miss Chester URF
6 Anna Bengtsson (17) Fredriksbergs Nat URF
7 Emma Magnusson (16) Falcon II MeRk
8 Isabell Gustavsson (20) Grey Bazil NÄRK
9 Elin Jireskog (26) Krabat III ÅRK
10 Malin Berggren (32) Lochness NHSK
11 Jenny Augustsson (7) China FRK
12 Jessica Settung Johansson (35) Madicken (Hilda III) TFRK
13 Josefin Aidermo (53) Sandie SFK
14 Emma Hansson (60) Tosca FRK
15 Jacob Ternström (10) Clever Justine URF
16 Frida Karlsson (8) Cleo SFK
17 Sara Jonsson (56) Stormen

Startlista Klass 2 Avd.B Kat.C Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Överdomare:Hasse Forsman. Domare:Bengt-Åke Andersson. Banbyggare:Claes Hansén.

Nr Ryttare (HästNr) Häst Klubb
1 Linda Bergqvist (15) Echnaton MeRK
2 Caroline Nilsson (18) FunLight Freja ÅRK

Startlista Klass 2 Avd.A Kat.D Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Överdomare:Hasse. Forsman Domare:Bengt-Åke. Andersson Banbyggare:Claes. Hansén

Nr Ryttare (HästNr) Häst Klubb
1 Ida Gunnarsson (67) Zirocko MRK
2 Ida Fröjd (28) Levis tsr
3 Fredrik Jansson (48) Rosita B FRK
4 Linda Oscarsson (59) Tonix MeRK
5 Joanna Gustafsson (57) Tomac´s Nora MeRK
6 Linn Edén (40) Pagode MeRK
7 Elenore Herrström (41) Peter Pan URF
8 Maj SörensenRingi (34) Lydia URF
9 Hanna Dotevall (4) Black Spot MRK
10 Lovisa Hallén (1) Alpha LooRF
11 Emma Bruhn (51) Said URF
12 Elise Wennerdahl (13) Cremonese Cayenne NHSK
13 Linn Kihlstrand (31) Linus TaRK
14 Johanna Albertsson (65) Whiskey FRK
15 Frida Karlander (23) Irishman Sfk
16 Amanda Nordh (45) Prins Achra
17 Erika Engdahl (19) Gina TFRK
18 Moa Embreus (12) Cloetta NÄRK

Startlista Klass 2 Avd.B Kat.D Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Överdomare:Hasse Forsman. Domare:Bengt-Åke Andersson. Banbyggare:Claes Hansén.

Nr Ryttare (HästNr) Häst Klubb
1 Karin Hallen (22) Hold On Belly Bob LooRF

Startlista Klass 3 Avd.A Kat.B Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Överdomare:Hasse. Forsman Domare:Bengt-Åke. Andersson Banbyggare:Claes. Hansén

Nr Ryttare (HästNr) Häst Klubb
1 Inez Bülling (21) Gribsvads Max TjRK
2 Linda Bergqvist (58) Tomtebos Kajal MeRK
3 Josefin Aidermo (2) Ariella SFK
4 Frida Karlsson (52) Salami SFK
5 Bianca Andersson (27) Lavita
6 Moa Lindgren (37) Monard Lima URF

Startlista Klass 3 Avd.B Kat.B Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Överdomare:Hasse Forsman. Domare:Bengt-Åke Andersson. Banbyggare:Claes Hansén.

Nr Ryttare (HästNr) Häst Klubb

Startlista Klass 3 Avd.A Kat.C Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Överdomare:Hasse Forsman. Domare:Bengt-Åke Andersson. Banbyggare:Claes Hansén.

Nr Ryttare (HästNr) Häst Klubb
1 Nathalie Jordebrandt (63) Twiggy pearl urf
2 Maj SörensenRingi (55) Skånhällas Jesper URF
3 Emma Magnusson (16) Falcon II MeRk
4 Jenny Augustsson (7) China FRK
5 Sara Jonsson (56) Stormen

Startlista Klass 3 Avd.B Kat.C Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Överdomare:Hasse. Forsman Domare:Bengt-Åke. Andersson Banbyggare:Claes. Hansén

Nr Ryttare (HästNr) Häst Klubb

Startlista Klass 3 Avd.A Kat.D Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Överdomare:Hasse Forsman. Domare:Bengt-Åke Andersson. Banbyggare:Claes Hansén.

Nr Ryttare (HästNr) Häst Klubb
1 Elenore Herrström (41) Peter Pan URF
2 Hanna Dotevall (4) Black Spot MRK
3 Moa Embreus (12) Cloetta NÄRK

Startlista Klass 3 Avd.B Kat.D Hoppning i 2 Faser (A:0/A:0)
Överdomare:Hasse. Forsman Domare:Bengt-Åke. Andersson Banbyggare:Claes. Hansén

Nr Ryttare (HästNr) Häst Klubb