Färgelanda RK 2008-06-29
EQUIPE datasystem: Senaste startlista 2008-06-28 kl. 14:00
Klass 4 - Dressyr Medelsvår B:2 Ridhäst
Klass 5 - Dressyr Lätt A:4 Ridhäst
Klass 6 - Dressyr Lätt B:2 Ridhäst

Klass 4 - Dressyr Medelsvår B:2 Ridhäst Preliminär
15 anmälda
Tävlingsledare: Petra Eriksson
Domare C: Lena Mårtenson
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Johanna NygrenNatura
 Alleby RidklubbZaquiro - Maravilha24
2Annika KrantzPavane
 Alingsås RSPablo - Corrado WL20
3Linda ErikssonFruelunds Falkon
 Göteborgs FKFalkner - ---10
4Emma ToppTesurla Birkelund
 Trollhättans SRUrprinz - Thor28
5Sofia CarrwikCoccinelle
 Tjörns Ridklubbstraus - jaguar8
6Johanna KarlssonParador
 Essunga RFAllegretto - Tamburin18
7Johanna GustavssonMargitte
 Partille RKMagritte - Valentino DH 28611
8Katarina BjermanKardemumma
 Stenungsunds RKRegazzoni - Bonaparte4
9Jenny MalmgrenGolden Eye
 Lidköpings RKGrundstein Erbe - Watzmann23
10Helene JohanssonDonovan KS
 Lysekils RFDe la Gardie - Electro16
11Marianne GöthbergYamaica
 Färgelanda RKTamburin - Jaguar12
12Jonas WallgrenRuby Red E
 Färgelanda RKCortez - Maraton30
13Marina LundellMelinda
 Lidköpings RKGuinness 888 - Illusion22
14Petra AnundGoliana
 Lidköpings RKGoldgraf - Marino2
15Mia StockesjöMadonna
 Björklidens RSRomeo - Jocer35
 
till toppen

Klass 5 - Dressyr Lätt A:4 Ridhäst Preliminär
22 anmälda
Tävlingsledare: Petra Eriksson
Domare C: Lena Mårtenson
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Jonas WallgrenRuby Red E
 Färgelanda RKCortez - Maraton30
2Marie HanssonSin Marco
 Uddevalla RFKing Marco - Favorit13
3Marianne GöthbergYamaica
 Färgelanda RKTamburin - Jaguar12
4Johanna ToressonKelly
 Färgelanda RKMaraton - Brisad29
5Anna EricssonOkays Primus
 Nuntorp HSKLasandos - Little Boy9
6Johanna KarlssonPleasure
 Essunga RFDe la Gardie - Nocturne17
7Catarina LindhéBetonica
 Färgelanda RKElectro - Anart21
8Linda ErikssonFruelunds Falkon
 Göteborgs FKFalkner - ---10
9Sofia CarrwikCoccinelle
 Tjörns Ridklubbstraus - jaguar8
10Emma ToppTesurla Birkelund
 Trollhättans SRUrprinz - Thor28
11Anita BlomKergona
 Eds RSKaston - Georgin5
12Johanna GustavssonMargitte
 Partille RKMagritte - Valentino DH 28611
13Linn FeldtNewton
   34
14Katarina BjermanKardemumma
 Stenungsunds RKRegazzoni - Bonaparte4
15Annika KrantzPavane
 Alingsås RSPablo - Corrado WL20
16Anna StröbyGustavssonCicero
 Kungälvs HSKConcarneau - Nepal27
17Sofia WikströmLeipzig V
 Torslanda RKLobster 458 - Calimero 32332
18Carina BelfrageMorrison
 Uddevalla RFMajim G - Mowgli3
19Anna PetterssonNova
 Essunga RFNocturne - Amiral25
20My BodinKenobi
 Eds RSBernstein - Marino7
21Marina LundellMelinda
 Lidköpings RKGuinness 888 - Illusion22
22Petra AnundGoliana
 Lidköpings RKGoldgraf - Marino2
 
till toppen

Klass 6 - Dressyr Lätt B:2 Ridhäst Preliminär
12 anmälda
Tävlingsledare: Petra Eriksson
Domare C: Ulrika Ohlsson
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Anna PetterssonNova
 Essunga RFNocturne - Amiral25
2Catharina BlomDanish Design
 Färgelanda RKokänd - okänd6
3Johanna ToressonKelly
 Färgelanda RKMaraton - Brisad29
4Catarina LindhéBetonica
 Färgelanda RKElectro - Anart21
5Marina AnderssonAprilia (23)
 Vänersborgs RFAerline H - Indus1
6Ann-Sofi WestlundGhazni
 Nuntorp HSKVivaldi - Partisan31
7Carina HjelmAtlas
 Färgelanda RKAkribori - Pontus14
8Julia AxelssonLa Rousse
 Färgelanda RK 33
9Sofia WikströmLeipzig V
 Torslanda RKLobster 458 - Calimero 32332
10Anna StröbyGustavssonCicero
 Kungälvs HSKConcarneau - Nepal27
11Anita BlomKergona
 Eds RSKaston - Georgin5
12Pia HvittfeldtCarborini
 Tolita RidklubbAkribori - National Zenith xx15
 
till toppen

Equipe - Datasystem för ridsport