Färgelanda RK 6-28-2008
EQUIPE datasystem: Senaste startlista 6-26-2008 kl. 20:44
Klass 2 - Dressyr Lätt A:4 Kategori B + C
Klass 2 - Dressyr Lätt A:4 Kategori D
Klass 3 - Dressyr Lätt A:2 Kategori B + C
Klass 3 - Dressyr Lätt A:2 Kategori D

Klass 2 - Dressyr Lätt A:4 Kategori B + C Preliminär
6 anmälda
Tävlingsledare: Catarina Lindhé
Domare C: Maria Hilling-Drath
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Jessica JohansenJessika
 Tolita RidklubbGlansevin Gadabout RW - Surprise RWR8
1Johanna KarlssonRytterbjergets Nigella
 Marks RidklubbRuska Mister Geoffrey - Synod Ranger10
2Felicia NolåkerFleetfoot RW 107
 Trollhättans SRCarolinas Foxglove - Breccles Minstrel Boy12
3Joanna SvantessonDownland Talisman
 Åmåls RidklubbDownland Krugerrand - Downland Mohawk16
4Frida KarlssonCleo II
 Sotenäs FKAlladin - Uplands Bronze RW9
5Dalie BäfverfeldtFanya
 Särö RFFlight - Burma Wilton3
 
till toppen

Klass 2 - Dressyr Lätt A:4 Kategori D Preliminär
8 anmälda
Tävlingsledare: Catarina Lindhé
Domare C: Maria Hilling-Drath
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Mathilda NolåkerSörgårns Gulliver
 Trollhättans SRLinksbury Royalist - Balans13
2Jaqueline LindströmSissi Festival
 GäseneryttarnaDerwen Prince Charming - Downland Folklore18
3Maria PetterssonTamara
 Färgelanda RKOkänd15
4Madelen GilleCaspian
 Stenungsunds RKHellekis Timjan RW31 - Lucastown xx4
5Petra AnderssonLidens Alfa Romeo
 Melleruds RKHagens Jaguar RC - Clifden Wind RC1
6Anna PetterssonChame Roan
 Essunga RFOkänd14
7Mathilda HärnebornSir Apricot
 Borås FKOkänd - Imp17
8Diana BergströmSpinning Santana
 Melleruds RKMöllans Cirro RC - Murrisk CSB 2172
 
till toppen

Klass 3 - Dressyr Lätt A:2 Kategori B + C Preliminär
6 anmälda
Tävlingsledare: Catarina Lindhé
Domare C: Maria Hilling-Drath
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Jessica JohansenJessika
 Tolita RidklubbGlansevin Gadabout RW - Surprise RWR8
1Johanna KarlssonRytterbjergets Nigella
 Marks RidklubbRuska Mister Geoffrey - Synod Ranger10
2Joanna SvantessonDownland Talisman
 Åmåls RidklubbDownland Krugerrand - Downland Mohawk16
3Frida KarlssonCleo II
 Sotenäs FKAlladin - Uplands Bronze RW9
4Felicia NolåkerFleetfoot RW 107
 Trollhättans SRCarolinas Foxglove - Breccles Minstrel Boy12
5Dalie BäfverfeldtFanya
 Särö RFFlight - Burma Wilton3
 
till toppen

Klass 3 - Dressyr Lätt A:2 Kategori D Preliminär
9 anmälda
Tävlingsledare: Catarina Lindhé
Domare C: Maria Hilling-Drath
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Mathilda NolåkerSörgårns Gulliver
 Trollhättans SRLinksbury Royalist - Balans13
2Mathilda HärnebornSir Apricot
 Borås FKOkänd - Imp17
3Petra AnderssonLidens Alfa Romeo
 Melleruds RKHagens Jaguar RC - Clifden Wind RC1
4Maria PetterssonTamara
 Färgelanda RKOkänd15
5Sabina HammerichMerlin
 RS Grumsmontego - steinflocke6
6Madelen GilleCaspian
 Stenungsunds RKHellekis Timjan RW31 - Lucastown xx4
7Jaqueline LindströmSissi Festival
 GäseneryttarnaDerwen Prince Charming - Downland Folklore18
8Diana BergströmSpinning Santana
 Melleruds RKMöllans Cirro RC - Murrisk CSB 2172
9Anna PetterssonChame Roan
 Essunga RFOkänd14
 
till toppen

Equipe - Datasystem för ridsport