Färgelanda RK 2009-10-18
EQUIPE datasystem: Senaste startlista 2009-10-16 kl. 16:57
Klass 1 - Dressyr 40+ Lätt C:1 Kategori D + H
Klass 21 - Dressyr KM Lektion Ponny Lätt C:1 Kategori B + C + D
Klass 22 - Dressyr Clearround Privat Ponny Lätt C:1 Kategori C + D
Klass 23 - Dressyr KM Lektion Häst Lätt C:1
Klass 24 - Dressyr Clearround Privat Häst Lätt C:1
Klass 31 - Dressyr KM Privat Ponny Lätt B:1 Kategori B + D
Klass 32 - Dressyr KM Privat Häst Lätt B:1
Klass 41 - Dressyr Lätt A:1

Klass 1 - Dressyr 40+ Lätt C:1 Kategori D + H Preliminär
6 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Agneta KoresTotte
   33
2Williana KarlssonGarçon II
   32
3Carina AlbertssonPrinsen
   31
4Petra AnderzonPontiac
   35
5Tina LindblomRagnhild
   34
6Birgitta GustavssonTotte
   15
 
till toppen

Klass 21 - Dressyr KM Lektion Ponny Lätt C:1 Kategori B + C + D Preliminär
6 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Caroline GustafssonSandic
   1
2Maja RåhnängenWhat's On
   2
3Linda GustafssonSelene
   4
4Malin UddDallas
   6
5Clara GustafssonSilas
   3
6Pernilla NymanLizzie
   5
 
till toppen

Klass 22 - Dressyr Clearround Privat Ponny Lätt C:1 Kategori C + D Preliminär
5 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Michelle LindhéSnowman
   8
2Frida AxelssonLillAlice
   23
3Eirin NyquistSunny Boy
   36
4Alma AdebahrSweet Iris
   7
5Jennifer JanssonFelixx
   9
 
till toppen

Klass 23 - Dressyr KM Lektion Häst Lätt C:1 Preliminär
3 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Julia AxelssonLarousse
   12
2Emelie FagerlinFigaro
   10
3Evelinn LönebrinkLarousse
   11
 
till toppen

Klass 24 - Dressyr Clearround Privat Häst Lätt C:1 Preliminär
1 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Johanna AlbertssonBetonica
   13
 
till toppen

Klass 31 - Dressyr KM Privat Ponny Lätt B:1 Kategori B + D Preliminär
9 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Maria PetterssonTamara
   17
2Linda HanssonPippi Vitstrump
   25
3Eirin NyquistSunny Boy
   36
4Elin KoresMirror
   18
5Michelle LindhéBamBam
   20
6Ellinor EdellPagan
   21
7Catrin OlssonLucky Luke
   22
8Frida AxelssonLillAlice
   23
9Linda GustafssonWhat´s On
   24
 
till toppen

Klass 32 - Dressyr KM Privat Häst Lätt B:1 Preliminär
6 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Carina LarssonAtlas
   26
2Maria PetterssonAllison
   28
3Johanna AlbertssonBetonica
   13
4Annica WilssonSunny Day
   29
5Jennifer BergströmKalma D
   30
6Ida HanssonZlatan F
   27
 
till toppen

Klass 41 - Dressyr Lätt A:1 Preliminär
1 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Maria PetterssonAllison
   28
 
till toppen

Equipe - Datasystem för ridsport